Kobiety biznesu w Tychach

W sobotę (30 VIII) odbyło się drugie już spotkanie kobiet przedsiębiorczych w Tychach. Spotkanie zorganizowały tyszanki Joanna Pawtel oraz Grażyna Lorente, właścicielka portalu dla kobiet BiznesMam.com.

Na spotkanie przyszły kobiety już prowadzące lub zamierzające rozpocząć własną działalność. Uczestniczyły w dwóch szkoleniach dotyczących znajdowania własnych pasji i talentów oraz wykorzystania potencjału networkingu. W drugiej części spotkania wymieniały się doświadczeniami w pracy na własną rękę oraz kontaktami biznesowymi. Każda z nich wyszła pełna energii i motywacji, mówiąc iż czeka z niecierpliwością na następne spotkanie.

Organizatorki pragną stworzyć w mieście dynamiczną sieć wspierającą przedsiębiorczość kobiet. Powstaje stowarzyszenie, w ramach którego takie spotkania odbywać się będą co miesiąc. W programie zawsze znajdą się warsztaty i szkolenia oraz część networkingowa.

Zapraszamy kobiety, które pracują już na własny rachunek, a także bezrobotne, mamy na urlopie wychowawczym i kobiety myślące o zmianie karier. Wszystkie są mile widziane, niezależnie od wieku i obecnej sytuacji zawodowej - mówią organizatorki.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top