Tyskie Browary Książęce w śląskim klimacie

Kiedy?: 
sobota, 20 Maj, 2017 - 18:00

20 maja Tyskie Browary Książęce zapraszają na Noc Muzeów. W tym roku wątkiem przewodnim Nocy jest śląskość: obyczaje, gwara i kultura piwna naszego regionu. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć występ znanego twórcy kabaretowego Grzegorza Poloczka oraz wziąć udział w warsztatach degustacji, prowadzonych w śląskiej godce. Zwiedzanie browaru i inne atrakcje są tego wieczoru bezpłatne!

Noc Muzeów to w browarze długi wieczór pełen atrakcji. Gwiazdą tej Nocy jest koncert Grzegorza Poloczka znanego artysty kabaretowego, związanego niegdyś z kabaretem Rak. Spotkanie
z satyrykiem wypełnione jest autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami. Wieczór będzie wyjątkowy, ponieważ Grzegorz Poloczek wystąpi wraz z gitarzystą Bartkiem Kuźniarzem.

W czasie Nocy Muzeów będzie można zwiedzić z przewodnikiem browar, w tym miejsca niedostępne na co dzień. W muzeum na gości czeka prezentacja śląskich obyczajów, potraw i strojów prowadzona przez Stefanię Dyduch. W kinie będzie można zobaczyć filmy oraz nagrodzone etiudy z 48 Hour Film Project, które tematyką nawiązują do Śląska.

Na warsztaty degustacji w śląskiej godce zaprasza Ewa Wawrzyczek, cervesario i członkini panelu degustacyjnego w browarze: - Przyjdź na rychtig gryfno koszt próba. Pokożemy Ci jak piwem fyrlać
i szelontać, cobyś się mógł nim blank radować!

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top